İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

Teslimat ve İade

Ücretsiz kargo: 900 TL üzeri yurtiçi alışverişlerinizde siparişiniz ücretsiz kargo ile gönderilir.

Siparişiniz, kayıtlı teslimat adresinize, kargo ile 5 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

İade

İade Şartları

İade hakkı: İade etmek istediğiniz aksesuar ürünlerini, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde iadesini isteyebilirsiniz. (Gıda ürünlerinde iade imkanı bulunmamaktadır. İade için öncelikle selamlique@selamlique.com adresine e-posta ile başvurmanız gerekmektedir. Başvurunuz uygun olduğunda tarafımızdan size Aras Kargo kodu iletilecektir. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir. İade edilen mal, faturasını, ambalajını ve etiketlerini içermelidir. Kullanılmış mallar kusurlu olmadığı sürece iade edilemez.

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, şirketimiz geri ödemeleri 2 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Ürün
Şirketimiz tarafından kaynaklanan bir hata olmadıkça ve ayıplı mal olmadıkça bu ürünler iade edilemez. Siparişiniz bir hatayla geliyorsa, hata şirketimiz tarafından kaynaklanıyorsa ücretsiz olarak yeniden üretilebilir veya geri ödeme yapılabilir. 

İade Adresi: Depo adresimiz Otağtepe Cad. Maral Sok. No.19-A Kavacık/İSTANBUL

Herhangi bir sorunuz veya iade ederken yardıma ihtiyacınız varsa (0216) 693 10 40’u arayabilirsiniz.